Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-03, 11:41   #145
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Dziękuję za informcje, które dzięki Wam zdobyłam do tej pory
Poczytałam sobie trochę wątków i przyznam, że rzeczywiście trudno tak od razu wszystko ogarnąć, ale ten wątek bardzo pomaga
Mam jeszcze kilka pytan i watpliwosci
-1.Zakupiłam juz serum z wita.C, ale zakup troche nieprzemyslany, apteczny k bardzo bym prosiła L_V o ocene skladu i własciwosci, sklad podałam we własciwym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...25#post6475525

Czy serum lepiej stosowac na wieczor czy lepiej rano pod filtry ?
Czy serum to mozna bez obaw stosowac tez pod oczka?

Wieczorem ponac skladniki lepiej sie wchlaniaja i dzialaj?
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale serum z wit.C ma za zadanie rozjasnic przebarwienia i wygladzic skore, ale chyba działanie przeciwzmarszczkowe nie jest duze ? A chodzi mi głównie o zmarszczki mimiczne

2. Mam cos takiego jak Glycol-A 12%, wiem, ze to mocne dosc i nie uzywam tego wiecej jak dwa razy na tydzien.
Rozumiem, ze preparaty z wit. A stosujemy na problemy z trądzikiem i zmarszczkami. Czyli to ma dosc duze działanie przeciwzmarszczkowe i to nalezy stosowac tylko na wieczor ?
Czy ten preparat ma podobne działanie jak Redermic, Diacneal...?

Oba te preparaty działaj na mnie raczej wysuszajaco i zluszczajaco, dlatego nie wiem co stosowac najlepiej do nawilzenia ?

Żeby to wszystko ogarnac, bo mam za duzy metlik, jaka byla by najlepsza pielegnacja jesli zalezy mi na pozbyciu sie drobnych zmarszczek na czole, w kącikach usta i wokół skóry oczu
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując