Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 21:35   #4486
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać, a skład podasz


Używam cały czas żelu i mleczka z wit. C Avalon i muszę przyznać, że sam żel jest fajny, ale bez jakiegoś wielkiego szału, tzn bardzo dobrze oczyszcza pory, czuć to podczas masowania, jednak nie daje wizualnie poprawienia wyglądu skóry, jak w przypadku mleczka. Moim zdaniem dobrze się uzupełniają nawzajem. Niestety, jak kiedyś chwaliłam mleczko za zapach, tak teraz muszę donieść, że zapach jest dokładnie taki sam jak żelu, jest dużo słabszy, niż był kiedyś. To chyba dobre info dla wrażliwców. W działaniu nie widzę zbytnio różnicy na szczęście do poprzedniej wersji (inna była etykieta na op.). Po zużyciu żelu zamierzam wrócić do żelu peelingującego Phytemy, o niebo lepszy.
proszę bardzo:
aqua, potassium azeloyl diglycinate, mandelic acid, niacinamide, sodium hyaluronate, allantoin, panthenol, hydroxyethylcellulose, polysorbate 20, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, parfum, linalool.

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Czy to jest coś podobnego do "zielonego" serum tejże firmy? Seria do cery naczynkowej z wit. C też wygląda obiecująco. Daj znać, jak będzie się sprawować. Ja zaopatrzyłam się na razie w TriAcneal EXPERT.

Jakiś czas temu była mowa o kremie nawilżającym pod oczy dr. Hauschki. Używam, jest całkiem fajny. Szybko się "wchłania", ale pozostawia wyczuwalny przez dłuższy czas na skórze film ochronny. Mogę położyć grubszą warstwę jak maseczkę i nie pojawiają się wypryski, co mi się po niektórych kremach przytrafia. Jeśli jednak ktoś poszukuje czegoś regenerującego, bardzo tłustego to to mazidło takie nie jest.
nie mam pojęcia czy coś podobnego mam nadzieję że skuteczniejsze

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Serie "drogeryjne" Bielendy bardzo mnie do siebie zniechęciły intensywnym naperfumowaniem. Testowałam dwa micele o kosmicznych nazwach, których teraz nie pomnę, ale sądząc po opisach, to są to odkrycia co najmniej na miarę bozonu Higgsa Testowałam serum Laser Xtreme. Teraz mam tonik z serii Super coś tam Mezo (zielony) i używam raczej niechętnie. Za to bardzo lubiłam płyn micelarny do cery naczynkowej oraz tonik antybakteryjny, ale z serii PHARM (białe, nieprzezroczyste butelki). Dla mnie ogromna różnica między tą serią a tą tańszą, przezroczystą.

Ten krem Hauschki mam na liście zakupów, chociaż obecnie rozglądam się bardziej po azjatyckich. Trochę mi się wyśrubowały wymagania, bo poza dobrym działaniem nawilżającym oczekuję też współpracy z korektorem w ciągu dnia, a z tym to już bywa bardzo różnie i większość kremów, które ostatnio testowałam, nadaje się niestety tylko na noc.
a mnie ta seria Pharm wypryszczała kiedyś ale zapachowo przyjemniejsza
ostatnio z azjatyków używam korektora Missha perfect concealer i jest całkiem fajny, jest trwały i nie wymaga przypudrowywania , przez cały dzień nie wchodzi w załamania ale krycia nadzwyczajnego nie ma, raczej średnie

teraz patrzę zapach w tym serum odrobinę niżej niż w super power mozo, może nie będzie tak dawać po nosie

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2016-09-10 o 21:38
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora