Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-17, 14:34   #929
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość

Odnośnie zestawu ze smashboxa to super się opłaca jak rzucą go z rozświetlaczem i bazą w cenie samego zestawu.

Zestaw fajny ale jak by smashbox wypuścił ten zimny odcień do konturowania pojedynczo na zestaw bym nie spojrzała. Ten brąz jest taki sobie a żółty puder całkiem ok ale da się bez niego żyć.
Oooo!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie ja miałam brac go za bon sephorowy, ale jakżem poszła i zmacała, to stwierdziłam, ze mam fajniejsze w szufladzie i odpusciłam, bo tez tylko ten zimny mi sie ewentualnie spodobał.
Ale gdyby rzucili, jak piszesz z rozswietlaczem i baza, to bym sie zastanaowiła nad takim dealem
Własnie - często sa takei zestawy? Kiedy ostatni raz był?
Eeee

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Był tylko raz (w maju) i raczej na pewno nie będzie - te zestawy są limitowane i się nie powtarzają. Smashbox robi różne zestawy, ale nigdy takie same.
A...

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Był w czerwcu na chwilę i później rzucili go 12lipca pamiętam bo to moje urodziny. Rozszedl się w mniej niż pół godziny od wrzucenia na stronę S. Od tamtego czasu nie było go
Aaaaa...
Znaczy, że dobrze, że go kupiłam teraz, bo już zaczęłam żałować, że tak mało gratisów zgarnęłam i to jeszcze z wujowymi próbkami.
Chitry człowiek w miarę jedzenia.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A w ogóle to jestem zirytowana, bo ostatnio pryzmy świeca mi sie na ryjku juz po godzinie
za to ten rmca czy jak mu tam było lepiej daje rade ( nie sądziłam, ze to napisze jeszcze), a mam jego resztkę. A moze ktoś ma RMCA i nie wie co z nim zrobić?
Kurde, co to jest RMCA, coś Mac?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora