Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podkład czy korektor?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-29, 11:45   #13
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123
Dot.: podkład czy korektor?

dzięki dziwczyny za odpowiedzi i porady! A teraz troszkę na temat tej mojej koleżanki ( bo głównie chodzi mi o jedną).Otóż ona ma dopiero 16 lat choć wogóle na tyle nie wygląda( każdy by jej tak dał ok 20 ).Teraz jesteśmy tylko tak na cześć ale wcześniej byłyśmy dobrymi koleżankami .Dlatego też wiem , że zaczeła ona już w bardzo młodym wieku używać różnych kosmetyków.Mając 12 lat używała już codziennie fluidu .Najgorsze to było to , że te kosmetyki kupowała zawsze najtańsze.Pamiętaj jak kiedyś razem poszłyśmy do pobliskiego kiosku i ona właśnie kupowała tam najtańszy jaki tylko był fluid, kosztował on chyba 5 zł.Wiadomo 12 -letnia dziewczyna ,z przeciętnej rodziny nie dostanie więcej niż 10 zł kieszonkowego miesięcznie.Dlatego nie dziwiłam jej się wtedy( sama mając zaledwie 15 lat) , że ona coś takiego kupuje. Ostatnio widziałam ją w sklepie i się przestraszyłam, jej twarz wygląda jak kobiety 40 letniej.Nawet mój chłopak ( który nie zna się na tych rzeczach) zdążył to zauważyć.A co do dermakijażu, jak się jeszcze bliżej znałyśmy to nie widziałam u niej żadnego mleczka ani płynu na półce więc podejrzewm , że musiała jedynie wodą zmywać.Jak jest teraz to nie wiem , ale wydaje mi się , że chyba czegoś używa jest starsza więc i bardziej obeznana w kosmetykach( bynajmniej tak mi się wydaje)

A teraz chciałąbym abyście mi jeszcze raz doradziły:
-czyli tak jak wcześniej pisałyście korektor do zatuszowania krostek,a na na to podkład
A możecie mi polecić jakiś dobry podkład? Taki, żeby moja twarz była rozświetlona , żeby podkład był leciutki i delikatny i nie tworzył efektu maski, najlepiej ,żeby go wogóle nie było widać(cena nie gra w zasadzie roli, bo jeżeli będzie dobry to warto zainwestować) Ostatno używałam L`oreala Ideal Balance , na początku się sprawdzał , ale teraz to już tragedia, strasznie mi twarz ściąga i widać że mam tapetę ma brodzie
Z góry dziękuje za pomoc!
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując