Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 16:26   #3282
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
pewnie na dniach będą dzwonić ale odbieramy dopiero w połowie listopada od dnia odbioru mamy gwarancje

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Przeglądam stronkę apteki Gemini i mam wrażenie że to supermarket można tak kupić wszystko z następnej wypłaty zrobię duże zamówienie żeby nie latać po sklepach za każdą rzeczą z osobna
I mega tanio jest w gemini.
Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
justyna - tak sliczne imiona !

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------


jak zrobie to wrzuce
no chyba ze faktycznie ktos taka posiada

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Ja juz u nich zrobilam zakupy.Poprosiłam o daty ważności produktow minimum do marca. Napisalam, e jak krotsze to zeby bie wysylali tylko sie ze mna skontaktowali. Tesciowa przylatuje w sobote wiec w sobote otworze paczuche z tesciowa i sprawdze daty i produkty. Bo juz mnie upominaja o wystawienie im opini. Nie ukrywam, ze z checia wystawie... mam nadzieje, ze pozytywna.
Do tej pory zawsze wszystko bylo u nich ok poza jakimis bonami i znizkami, ktore mi wysylali po dacie waznosci-no niefajnie.

Moge wam w sobote liste wrzucic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora