Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-23, 19:32   #4397
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I musze sie poskarzyć na coraz marniejsza jakosć szycia ubrań w sieciówkach ... kupiona sukienka online poszła do zwrotu - po wyjeciu z pudelka zauwazyłam zwisajaca nitke - patrze, a tam połowa dołu odpruta
No ale mówię, chociaż przymierzę, odsuwam zasuwam z boku delikatnie, a tam poszedł szew przy koncu zasuwaku
Normalnie nie wiem, jak te chinczyki wykanczaja to szycie?!
Też to zauważyłam - szmaty wszędzie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ten szanelek nowy Ale co ma wisiec nie utonie Moze małz mi dołozy do sprzedanych kulek kase

No z pol roku masz chyba zeby kupic Ari Chyba tyle sa te lilitowane VG na stronie.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Nawet nie chodzi o poliester, ale fatalne wykonczenie sciegów, niedorobienie, niedoszycie, rozne wielkosci tej samej rzeczy w obrebie rozmiarów, dziadoskie tkaniny - takei jednosezonówki, no jednym słowem szjas wielki I tak wszędzie
A tak, wspominałaś
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja już przez to wolę kupić poliester niż bawełnę, po ostatnio wszystkie bawełniane koszulki po jednym praniu wyglądają jakby miały się rospasc zaraz
Dzianinowe sukienki skulkowane od torebki, jedyna rzecz na którą nie narzekam to spodnie, w reszcie kategorii trafiam tylko na badziew

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



Z wszystkiego powoli robi się jedno wielkie Reserved - czytaj już w sklepie połowa rzeczy wygląda jak noszona przez rok cały czas.

Dzięki Tobie w końcu będzie jakaś kompetentna osoba w Sephorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkie bawełniane koszulki przekręcają się na szwach po 1 praniu Już poliestrowe trochę dłużej wytrzymują...
neath jest offline Zgłoś do moderatora