Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-25, 17:29   #4625
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja jestem dopiero na początku tej drogi. Na początku września zrobiłam porządki w zapasach, części produktów się pozbyłam. Sytuacja 3 otwarte, 5 zapasów i 2 w planach do kupienia (i to na już oczywiście) w chwili gdy pojawia się u mnie zdrowy rozsądek jest dla mnie frustrująca. Od tego czasu systematycznie denkuję końcówki. To co do niczego się nie nadaje (żel micelarny) wyrzucam, nie otwieram nowych produktów. Teoretycznie, myślałam, że w niektórych kategoriach mam sytuację opanowaną, na przykład kremy pod oczy, ale co z tego, skoro od początku przebywania na tym wątku przybyło mi już 5 miniatur? To normalnie jest "końca nie widać".
W niektórych kategoriach (toniki, lotiony do twarzy) mam sytuację trudną niestety. Zapasy (po 6-7 produktów) bedę zużywała latami, chyba, że coś się nie sprawdzi.
Na szczęście w kolorówce mogę poszaleć
Mnie przymusila sytuacja. Musialam miejsce szykowac dla malego czlowieka i miliona dzieciowych rzeczy 😀 ale mysle, ze bardzo dobrze tez na tym wyszlam, bo wczesniej szybciej kupowalam niz myslalam i zuzywalam 😀
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora