Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Straszny wątek cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-25, 20:31   #1560
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
Nie wierzę w takie historie, ale...
Moja babcia zmarła ponad 10 lat temu, a ja wciąż doskonale pamiętam tamte dni. Była w złym stanie dość długo, leżała, straciła wzrok, jednak wciąż z nami rozmawiała. Ostatniego jej wtorku zapytała taty jaki dziś dzień, po czym odparła "że ona już tam była i odejdzie w piątek". Była niespokojna, tata próbował ją pocieszyć, opowiadał o dziadku, który zmarł przed nią, o spotkaniu dawnych krewnych, ona jednak się bała i stwierdziła, że "to zupełnie nie jest tak, jak sobie wyobrażamy, tam ich nie ma". W rzeczony piątek odwiedziłam ją popołudniem, wtedy już niestety nie rozpoznała mnie, nie porozmawiałyśmy, jednak zapamiętałam dobrze jej zapach. Ten wrócił do mnie później wieczorem z ogromną siłą, kiedy zasiadłam ze swoim tżtem w kinie na wieczornym seansie. Po powrocie do domu dowiedziałam się, że babcia odeszła, właśnie około godziny kiedy mi się w kinie zaczynał film. Później czułam go kilkukrotnie, śniła mi się często. Od około 6 lat już spokój.
A myślałam że jestem sama ze swoimi węchowymi przygodami. Też po śmierci babci śniła mi się często. W snach ostrzegała mnie przed różnymi rzeczami, jak jej nie posłuchałam albo nie zrozumiałam to przytrafiały mi się przykre rzeczy. Któregoś dnia, chyba rok po jej śmierci czułam jej zapach, nie wiedziałam o co chodzi, a ona "przyszła" na mamy imieniny o ktorych zapomniałam.
__________________
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce...To można
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując