Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 14:23   #1936
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
oki, ale nadal nic


Justysia , wybacz na smierc zapomniałam. Nie moge wyslac przelewu bo mi na lotnisku zmienili karte na tutejsza i boje sie ze jak zacznę mieszać z nasza to nie poradzę sobie z instalacja ponownie tajskiej. Zaczekasz do mojego powrotu? [emoji56]

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A powiedzcie jak to jest z makijażem? Bo co jakiś czas natykam się na pochwały azjatyckiego braku efektu tapety, co z kolei rzekomo ma cechować Europejki. Nie byłam, nie mam porównania, ale zdecydowanie nie zgadzam się z takimi opisami Europejek, bo z tego co obserwuję, to większość kobiet w Polsce czy Niemczech się nie maluje tzn nie używa podkładu, nie ma zrobionych oczu. Zaś to, co widzę na filmikach Azjatek dalekie jest od braku tapety.


Tutaj wiele dziewczyn sie nie maluje i nawet nie goli nóg. Cery maja nieciekawe, pewnie od tej ilości ostrych przypraw których używają. W metrze widziałam pare wytapetowanych osob. Co do jednej miałam podejrzenia ze to ladyboy. Miała doczepiane włosy i mocno zrobiona była. Ja im sie nie dziwie ze sie nie malują. Przy takiej temperaturze i wilgotności to małe szanse ma sie utrzymać
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując