Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-03, 19:52   #2661
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

dzięki dziewczyny!
coś wybiorę jak przyjdzie pora bo póki co to poszłam dziś do stacjonarnego sklepu z woskami i oniemiałam że są KC zawsze były tylko YC a ja dziś chciałam coś na już, na pocieszenie przy okropnej pogodzie.

i kupiłam Touch of autumn (piękny na sucho czuje właśnie coś jak we wszystkich moich ulubionych dyniach takie przyprawy) oraz Pumpkin Sage świeczkę mała bo była ostatnia a wosków brak.

wąchałam tyle zapachów i zapragnęłam takiej ilości
mandarynka od YC mi się spodobała,Maroccan argan oil,
a z KC Archieves mimo ze nie mój typ tak ten coś w sobie ma, Vanilla Latte, Spellbound,Cashmere cococa. jak te wypale to pójdę po coś jeszcze
wszystkich jakie były nie obwąchałam bo dostałabym zawrotu głowy i bałam się że kupię wszystkie

wlasnie palę Pumpkin Sage co za piękny zapach deszcz mi niestraszny teraz. czuję jakby szarlotkę lekko korzenna ale bardziej taka właśnie owocową a przy tym nieprzesłodzoną. pierwszy raz mam świeczkę i cieszę się ze pachnie bo się bałam że nie będzie.szkoda ze wosków nie było
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora