Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-04, 09:18   #2801
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry[emoji253]
Tak dziś ziewam, że boję się, że mi szczęka z zawiasów wypadnie. Nie mogę nad tym zapanować. Ewidentnie mam niedotleniony mózg[emoji42]

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Wyprz nie kusi. Jeden lakier do paznokci bym chciała. Ale to za mało na zam. Za to kusi mnie srebrna maseczka strivectinu, którą nam niedawno S przysłała
Zrobiłam wczoraj mini w EL. Wzięłam tusz knockout, bo chciałam go wypróbować, a przy okazji sprawdzę nowy RS+.
też czasami mam taki dzień hipopotamka

Fajna ta srebrna maska S.? Zapomniałam o próbce muszę zapodać
za Estee

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Witam się z rana. Normalnie idę z torbami. Kliknęłam sobie cień w kredce z Artdeco i teraz wpadłam na forum i co widzę? Wyprzedaże, miniatury. Ranyyy przecież ja sama mogę drogerię otwierać, ale co tam i tak muszę kliknąć. Musze się zacząć leczyć. Jesteście niedobre kusicielki.
na mnie otrzeźwiająco działa tylko widok katastrofy na koncie też bym klikała bez opamiętania
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora