Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-04, 19:19   #3729
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Su:m37 Signature Essence D-Purifying KLIK. Właśnie ją zaczęłam.
Z kremów pod oczy miałam też dwa su:my, Flawless Regenerating i Secret Programming i byłam zadowolona. Może zamówię jeszcze raz.
Ze sleeping packiem nie pomogę, słynny Laneige na tyle mocno mnie rozczarował, że w ogóle chyba nie chcę testować tego rodzaju kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
jak serum z witaminą C to OST , jak krem pod oczy to sum:37, jak krem na noc to...nie azjatycki. Chyba ze maseczka z winem (wine sleeping mask) jest zelowa, jest na noc, tylko jak to u Azjatów, specyfik na noc nie od razu oznacza treściwe regenerujace mazidło w delikatnej formule. Mozesz spróbować bomby z Shara Shara, zawsze mnie zastanawiało czy ta fala zachwytu która się przetoczyła to dlatego że on taki dobry, czy ze producent tak hojnie blogerkom go rozdawał
Dzięki Dziewczyny! Su:m37 widzę wiedzie prym, coś musi być w tych kosmetykach Na zagranicznych blogach też właśnie są chwalone.
Podobno panda od Tony Moly jest dobra (mi nie zależy na typowym kremie, bo u mnie kremy się nie sprawdzają), ale nie wiem czy bardziej na klienta nie działa samo opakowanie niż produkt
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując