Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-06, 08:39   #1038
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
A to moje nowe Widać jakby faker był zalany, ale to tylko oliwka
Bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aha, tylko szkoda, że mialy być od 1, jak zwykle musi im coś nie wyjść


U mnie Cahuenga Pass - pomidorowy żelek
To byłoby zbyt piękne, gdyby one były już dostępne - szczególnie gdy była promocja w Rossie
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I ja mam mani.
Polubiłam cieniowanie stemplowe, choć jeszcze nie wychodzi jak powinno.
Podoba mi się
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam stare ponuraki na blogu też są.
Piękne!!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Ależ się za Wami stęskniłam!!! Mam nadzieję, ze już będę na bieżąco mogła się udzielać i czytać. Lato to u nas zawsze cięzki okres, ale w tym roku nawet po wakacjach jakoś nie mogłam się ogarnąć. Ugrzęzłam gdzieś koło 15 str. więc najwyżej Was poczytam w wolnej chwili, a na wkupne mam moje najnowsze jesienne mani!
Hej! zdjęcie się nie wyświetla, ale weszłam na bloga i mani mi się bardzo podoba :slian:
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to nikt się nie chwali ewentualnymi zakupami z Ross
Ja kupiłam dwa maty z Miss Sporty, jeden mat i jeden Incredible Gel z Wibo, kupiłam też czarny metalik Eveline (jednak promo mnie skusiła ), piękną ciemną zieleń z Bell, drobinkowe złoto? z Astora i świecący w ciemności top Lovely + dwa topy SH. Poza tym odżywkę do skórek i paznokci z Cztery Pory Roku.
Z nie paznokciowych mam Glossy Nude i kredkę do ust z Wibo. A w Drogerii Vica też mieli promo i kupiłam świetną, mega trwałą pomadkę w płynie z Vipery.
To ja jeszcze w trakcie promocji w SP kupiłam Diamond Flash, w Rossie holo Eveline i jeszcze dwa ( nudziak - totalny niewypał, oraz glitter).Dokupiłam też Evelinkę 8w1, a z niepaznokciowych pomadkę Wibo Million Dollar.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując