Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 20:56   #1104
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oświadczam, że mamy tutaj 7 kretów napędzających koniunkturę i wyciągających kasę z portfela.
Pierwszy, ukrywa się pod postacią uroczej blondynki i namawia na Skin 79
Drugi, to kolejna blondyna- suczowata, reklamuje pudry, korektory, norele i pink pigeony
Trzeci, ukrywa się pod postacią kota, namawia do zakupu ajsenbergów i szaneli, kremu Nivea, Amolu
Czwarty na literę Em, wyszukuje promo na wszystko, jak Cię nie skusi to, to na pewno tamto, niezależnie czy masz 1,99 w portfelu czy 200 na kredytówce
Piąty, zarzuca linkami z promo-widmo na Seforze, jak i również poleca półprodukty i inny naturalsy
Szósty, kusi maczkami i pomaczkami z kolekcji Stare Treki i nie tylko
Siódmy, szczuje Kazarem
Padlam :brzyda l::hahaha :

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jestem na podium co prawda nie wygrałam w zawodach ale i tak to wspaniałe osiągnięcie z tego tu miejsca chciałabym podziękować wszystkim bez których nie byłoby tego osiągnięcia tj mojemu mężowi który spłaca moją kk tylko amol kupuję za swoje
będę się starać ze wszystkich sił aby w nastepnym konkursie zająć pierwsze miejsce



Moj nie chce mojej karty splacac

Kupilam lano-masc z ziaji zeby usta smarowac. Posmarowalam usta tz i pytam sie i co i jak. Mowi fajnie dziala ja na to a wiesz na co jest ta masc? Do smarowania brodawek u matek karmiacych:brzyd al: ale nie przerazilo go to
saipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując