Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-11, 12:23   #258
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66244086]O, to nie wiedziałam, że tam można. A na Górskiego w Rivierze byłam już dwa razy i nie widziałam ani przyrządu, ani nawet pustego miejsca, w którym mógłby ogólnie wisieć Zapytam kiedyś Pani ekspedientki na miejscu. Dzięki [/QUOTE]
Wszystko sobie tak można sprawdzić Ustawiasz daną lokalizację tak jak do doboru zamówienia z danego sklepu, czekasz aż się strona odświeży i masz widok na to co jest dostępne w danym sklepie.

Nie pytałaś już kiedyś o to? Pokazało że jest na samym dole tam gdzie szczotki i grzebienie.

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
To mówicie, że ten fit me całkiem jasny? Musze jutro go zobaczyć o ile u mnie będzie Obecnie używam mieszanki Bell rozświetlającego najjaśniejszego + Ingrid Ideal Face 10 lub Astor Skin Match najjaśniejszy + Ingrid Ideal Face 10. Tak bym chciała znaleźć coś jasnego, żółtego (a nawet wpadającego w zielone tony ), nawet zastanawiałam się nad zamówieniem Lily Lolo china doll Zastanawiałam sie nad Affinitone, ale opinie są podzielone:/ Dodatkowo podkład nie może mnie zapychać...Ale wymagania Pojawiła się u mnie szafa PUPU i Deborah Widziałyście już te nowe bazy pod makijaż w kuleczkach z Bielendy? Jestem ich bardzo ciekawa
Chyba nie ma podkładu, o którym nie byłyby podzielone opinie
Zerknij na Ingrid Idelalumi Nude 200 kolor jasny żółty, daje świetliste wykończenie więc raczej dla cer suchych.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Oglądałam fit me... szkoda, że do tego nie ma testerów, bo jedynym kolorem, który mi się podobał, był 110. Tylko on jest dość jasny, jaśniejszy niż Healthy Mix nr 51. 210 jest zielona .
Jak się przyjrzałam to ta 110 zdecydowanie dla bladziochów

Wg tej rozpiski 210 to już dla średnich karnacji.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora