Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 17:39   #1880
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A jak oceniasz efekt? Cel został osiągnięty?

Pytam, bo ja po wylince nie miałam już nic do równania. Poza tym słońce zaczęło świecić, więc odstawiłam.

Masz dwa wyjścia - albo zakończyć kurację, albo przerwać na chwilę i się nawilżyć. Męczyć skóry non stop nie ma sensu, przerwa na pewno nie wpłynie źle na efekty.
No w sumie tam gdzie najbardziej mi zależy, to jeszcze. Łuszczę się na nosie i wokół ust najbardziej.
Ale przecież mogę smarować tylko tam, gdzie tego potrzebuję. Ale mnie teraz oświeciło...

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Chyba ciągle tak. Mojej Mamie się one bardzo spodobały, jakby ktoś miał większą ilość i chciał się wymienić to może do mnie pisać Nawet patrzyłam gdzie je kupić, bo Mama ma imieniny niedługo, ale tylko na iperfumy go sprzedają, albo francuskiej S., ale tam cena 4 razy droższa, więc się zastanawiam czy na iperfumy oryginalne są
Przecież w S i D przebitki cenowe są ogromne! Kupiłam dziś prawie w ciemno (tym razem chociaż nuty sprawdziłam w internecie, co by nie strzelić kolejnej frezjowej gafy jak z chopardem) zapach mexx za 32zł, a w D kosztował 170zł!!
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2016-10-11 o 18:13
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując