Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-13, 19:22   #345
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Widziałam dziś nowość od wibo paletkę czterech rozswietlaczy, ale nie było ani ceny ani testera...
Jak wrzucisz w google hasło pannajoanna blog to tam masz foty nowości. Na stronie rossa już jest z ceną 29,99.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A te z Lovely to te Silver i Gold. Chodziłam za jakimś tanim bo mi TŻ potrzaskał ten z Wibo. Ale nic nie było, a drogiego nie chcę bo z droższych Mary Lou jeszcze mam bo mam w zapasie paletkę Manzier Sisters.
Ja wczoraj nastawiłam się na zakup bazy, więc przekopałam internet i te Lirene mi się spodobały,więc wzięłam. Korektor kupiłam bo używam go non stop, a do najtańszych nie należy. A podkład miał bardzo dobre recenzje, nie podkreśla suchych skórek i trafiłam w mój kolor, więc zaryzykowałam. O matowym bronzerze Wibo długo myślałam i wykombinowałam, że chcę tanio coś tego typu, więc z tym produktem celowo czekałam na promo. Zamawiałam go w necie i ok, przyszedł nie zmacany, zaklejony.
Jeszcze miałam oko na 2 inne produkty, ale nie było. Poczekam do jutra, może przyjdą w dostawie.
Za to na części do oczu nic nie kupiłam bo niczego wartego zakupu w ross nie znalazłam, a sporo recenzji przejrzałam.
O rozświetlaczach Lovly widziałam opinie, że kruche bardzo
Ten matowy w paseczki?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A to ja myślałam że jakieś nowe z lovely się pojawiły w sztyfcie, bo jakoś tak słowo połamane bardziej mi do sztyftu pasowało. Mam ten rozświetlacz z lovely silver i jest fajny, a za taką cenę to warto brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak majabyć dwa, jeden będzie dawał efekt orgazmu narsowskiego

Róż Ecstasy http://www.rossmann.pl/Produkt/Wibo-...-g,393732,7169 ta cena

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-10-13 o 19:26
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora