Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiedz to tutaj, część 42.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-16, 18:32   #3032
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Powiedz to tutaj, część 42.

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Nie lubię jesieni. Jak się czuć seksownie i atrakcyjnie w płaszczach i wielu warstwach? Czuję się jak bezkształtna niesympatyczna buka. Jesień na mnie źle działa.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



Nie ma nic lepszego
Gadanie. Ja tam świetnie wyglądam w swetrach, ciężkich butach i dopasowanym płaszczu Nawet podrywa mnie śliczna sprzedawczyni. Chyba ślepa

Dwie godziny na siłowni, całą noc nie spać, o 8 wrócić do domu. Pospać do 10 wstać i być energicznym przez cały dzień. Nieźle jak na tak obrzydliwą pogodę.

To Sobie pojeździłem rowerem na siłownię, witajcie autobusy, witajcie dodatkowe 40 minut cardio.

Lepiej żeby ten wyjazd się udał. Jak myślę, że mam tu zostać to nie mam zielonego pojęcia czy za miesiąc nie będę w więzieniu, cmentarzu.

W ogóle Cię nie poznaje. Kwalifikujesz się na leczenie psychiatryczne a przez Twoją głupotę rozbije się nam paczka a z drugiej strony znam Cię tyle lat, że nie potrafię Sobie wyobrazić złości i bólu jaki przeżywasz lecz to żadna wymówka na TAKIE zachowanie.

A Ty następny... Zrezygnujesz z szansy na nowy początek bo ona znów z tamtym zerwała ? Dawałeś jasne sygnały, gdyby coś miało być to by było ponieważ ona ma dominującą naturę.
W czwartek o północy byłeś śpiący i bolała Cię głowa ale musiałeś siedzieć, pilnować nas. Była wcięta i te jej aluzje to pewnie żarty. Poza tym nikomu kogo lubię bym czegoś takiego nie zrobił.

Tego się po Tobie nie spodziewałem. Powinieneś być mądrzejszy ode mnie i przede wszystkim wspierać młodsze rodzeństwo które przez Ciebie płacze. Może to dziwne ale czekam na dzień aż Cię będą swędzieć łapska, wybije Ci wtedy wszystkie zęby.

To część. Nie wiem czy pomoże mi wypisanie się, w sumie czuje się okej. Nie mam pojęcia czemu czuje się lepiej skoro nic się nie poprawiło. Już od kilku tygodni nie palę a przez większość czasu czuje w Sobie taki zimny zapał i mam generalnie wywalone.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-10-16 o 19:16
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora