Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-17, 18:43   #4591
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kazałam się odwiedzić wiec dałam szanse na poprawę.
Super strategia

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc. Nadrobilam tylko czesc postow

Bylam dzis w Rossmanie, zrobilam zakupy i przy kasie malo zaplacilam. Mysle sobie- zaj****sta promocja :-D Dopiero pozniej sie zorietowalam dlaczego tak malo. 2 produktow nie wlozylam w rezultacie do koszyka nie chcialo mi sie juz wracac. a bazy Bielendy byly tylko brazujace :-(

Lena, przeczytalam o psiaku. Bardzo mi przykro, ze choruje. My kilka miesiecy temu w ciagu 2 miesiecy pochowalismy dwa psy, z czegi jeden w ciagu 1 dnia rozchorowal sie i umarl :-( teraz mamy kolejnego, ale do dzis mam lzy w oczach, kiedy o tamtych pomysle.

Malenstwo
Irmina za kuchnie. Czekam na relacje. Ale Whirpoola nie skomentuje
Na zdjecia sie nie zalapalam.

Dzięki . Godzinę temu dostała pierwszą dawkę leków. Jest radosna, spokojna, nie widać po zachowaniu, aby chorowała. Po wyglądzie już tak, chodzi w koszulce (takiej zwykłej, męskiej, ona nie toleruje kołnierzy, ani kaftanów). Oby leki zadziałały, oby...
Nie wyleczy się tego, ale można ustabilizować sytuację i mogłaby jeszze trochę pożyć.

Jeśli zależy Ci na tym czego nie kupiłaś możesz do 24 zamówić on line.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując