Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 19:22   #4610
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu psiaków . Jak biorę kolejnego psa (zwsze adoptujemy rodzinnie jakiegoś psa opuszczonego) to zawsze się boję tych końcowych momentów.

Co do wymianki - super, zapasów mam dużo. Ale czy możemy umówić się na pierwsze dni listopada? W tej chwili przebywam w moim domu rodzinnym, gdzie pies ma całodobową opiekę, do siebie pojadę na chwilę koło 2 listopada. Wtedy bym spisała zawartość szuflad.
: róża: dwa lata temu adoptowalismy sukę, kompletnie wystraszoną, aspoleczną, która dopiero teraz się asymiluje, prawie pozwala się przytulić, ale już bez problemu się miziamy. O, teraz próbuje mi zrobić demakijaż

Jasne, perfumki są w chłodnej piwnicy, tam jest im ciemno i chłodno, czyli chyba całkiem ok.

Jako że mam problem egzystencjalny i nie wiem co ze sobą zrobić - czy szukać jakiejkolwiek dodatkowej pracy, czy oprzeć się tylko na własnym, dobrze płatnym, aczkolwiek zależnym od innych biznesie, postanowiłam zapisac się na beauty lab pielęgnacja EL/C i makijaż Dior/Givenchy.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując