Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Barbie - ideałem kobiety?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-02, 18:45   #69
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Barbie - ideałem kobiety?

Zgadzam się Facetów przyciąga widok odsłoniętego ciała. Liczą się dla nich wtedy kształty a nie kolor włosów

Ja sama jestem blondynką (z natury,ale nie tylko ) i powiem, że mężczyźni rzeczywiście częściej oglądają się za mną niż za moimi ciemnowłosymi koleżankami... Nie wiem dlaczego tak jest...
Bo ja ani nie szokuje ubraniem czy makijażem choć ubieram się często i seksownie i makijażem też nie gardzę (choć stawiam na podkreślenie naturalności nie na dodaniu sztuczności).

Ale powiem wam wszystkie ciemnowłose kobietki,że wam zazdroszczę... Nie tylko koloru włosów (ahhh ta czekolada ),który do mnie nie pasuje ale przede wszystkim podejścia, tego jak was traktują ludzie (myślę o osobach,które was nieznają lub o tych co dopiero poznają ).
Ja często spotykam się z założeniem, że albo muszę być "pustą lalką", albo że ze mną się nie rozmawia tylko na mnie się patrzy, etc...
A z kąd wiem, że tak jest? że mają takie myśli? Bo później przyznają się do tego... no i jestm im głupio
...dodam też, że wśród tych którzy z góry tak zakładają są zarówno mężczyźni jak i kobiety.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując