Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-27, 14:35   #3001
kaja_krys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)

Witam wszystkich! Nigdy nie zabierałam głosu na tym forum. Zmobilizowała mnie Aneczkakoziol swoja wypowiedzią. W pełni podzielam jej zdanie odnośnie wypowiedzi na tym forum. Jest tu parę osób, dla których to forum jest widownią klaszczącą w rączki z okrzykami och i ach. Przyznać trzeba, że pokazują ładne prace. Ale myślę, że można by wyodrębnić wątek zatytułowany np. pochwałki czy cos takiego. Rosjanki mają swoje „pochwastuszki”, ich największe forum o modelinie składa się z 2 części, ta ostatnia liczy 1000 stron. Można wyodrębnić także watek: np. lekcje fimo w obrazkach czy coś takiego. U nas dziewczyny zakładają watki i pokazują swoje dzieła też, ale myślę że traktują to jako bezpłatna reklama i chcą tym handlować. Na całym świecie na forach wyodrębniają dziewczyny podfora i wątki, gdzie przedstawiają swoje prace, pokazują jak robiły i doradzają, przesyłają instruktaże mailem. Polki nie musi cechować bezinteresowna zawiść. Zajmuje się modeliną od ponad 2 lat, moje koraliki pomogły mi trochę otrząsnąć się z depresji. Przyznać muszę, że chętnie oglądam zagraniczne fora korzystając z translatorów – są bardzo ciekawe. Szczególnie podobają mi się francuskie i rosyjskie. Gdyby jeszcze przeczytany cały ten wątek pozwolił na skorzystanie z jakich pożytecznych rad to można by szukać, ale jak by go ścisnąć, żeby wyleciały ochy i achy to niewiele by zostało. Cały czas obserwuję forum i czytam, stąd chyba mam prawo dokonać oceny.
pozdrawia Was leciwa wizażystka
kaja_krys jest offline Zgłoś do moderatora