Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.II
Wątek: Izotek - cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-18, 13:10   #3347
caloksztalt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez MickY Pokaż wiadomość
Całoksztalt- podpytaj się lekarza o alpicort. Ja dostałam recepte na alpicort zalecenie: 3 tyg codziennie wcierac a potem neoptide. Z neoptide zrezygnowałam że względu na cenę, ale alpicort pomógł bardzo plus po tych 3 tygodniach jantar po myciu gdy 2losu mokre. jest lepiej.
Dzięki bardzo Sprawdzę. Ciekawe jak on działa, bo z tego co widzę ma w składzie kwas salicylowy. Jak skończę Neoptide to dam znać jak u mnie się sprawdził.

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
Stosowałaś Alpicort E czy zwykły? Mi kiedyś derma chciała przepisać Alpicort E, ale jak poczytałam to się trochę przeraziłam i ta cena nie zachęca Jesteś zadowolona? Ja cały czas walczę z wypadaniem, zużyłam już 3 buteleczki Neoptide i o ile na początku chyba jakiś delikatny efekt był, tak teraz włosy lecą cały czas coraz bardziej. Naprawdę Dziewczyny, jestem załamana tymi włosami. Jestem dwa miesiące po kuracji i jest coraz gorzej... Mam już prześwity
Walcz! Może spróbuj kolejną kurację Neoptide, albo wcierki do skutku?

Cytat:
Napisane przez kamiko13 Pokaż wiadomość
Witam,
wczoraj wzięłam ostatnią pełną dawkę Izoteku.
Kuracja trwała 8 miesięcy, brałam na zmianę 40-60 mg.
Ze skutków ubocznych najbardziej dokuczały mi bóle kości i stawów,
czasem problemy z suchością oczu czy ust, ale do wytrzymania.
Jestem "w pewnym wieku" dlatego moja kuracja zapewne przebiegała inaczej niż u osób młodych.
Efekty średnie- bo moim największym problemem są blizny i zaskórniaki, a to pozostało.
Skóra jest ładniejsza, czas i pieniądze nie są zmarnowane. Mam tylko nadzieje, że teraz przestanę jęczeć przy kucaniu i nie cofną się osiągnięte efekty.
Wstawiam link do przebiegu moje kuracji:
www.kociraj24.pl/izotek.mp4
Kamiko- gratulacje, że dotrwałaś mimo bólu stawów! Myślałam, że zrezygnowałaś Na Twoim filmiku widać efekty, cera jest czystsza.

Edytowane przez caloksztalt
Czas edycji: 2016-11-18 o 13:16
caloksztalt jest offline Zgłoś do moderatora