Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomagać innym czy nie? Dać grosz żebrzącemu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-03, 11:52   #10
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: "Im więcej dajesz tym większy się stajesz" a Ty?

ja pamiętam taka sytuację.było to jakies 5 lat temu..wchodzę do hieprmarketu, aprzed drzwiami stoi kobieta z dzieckiem na wóżku inawlidzkim.

myślę sobie "boże jaka musi być trudna sytuacja tej kobiety,ze wyszła żebrać i w dodatku z chorym dzieckiem".nie chwaląc się dałam jej duży banknot,bo była po wypłacie.jakie był moje zaskoczenie,kiedy tydzien po tym zdarzeniu zobacztłam program w telewizji o RUSKICH ,którzy wykorzystują kobiety i ich zdrowe dzieci do rzebrania w ten sposób NA WÓZEK INWALIDZKI.szklag mnie trafil,ale cóż.

przed świetami BOZEGOI NARODZENIA żebrała cyganka z dwójką dzieci.było zimno i siedzieli tak koło dwuch godzin.zal mi było tych dzieici.i wpadła na pomysł...

poszłam na stragan z zabawkami i kupiłam chłopcu samochodzik,a dziewczynce pluszowego misia.marny gest ,ale błysk oczu dzieci do zabawek.powiedziałam ,że to od świetego mikołaja.wynagrodziłam im trud stania na mrozie.

a ostatnio chodził też chyba rom-to kupiłam mu 30 dkg.kiełabasy w plasterkach i 6 bułek.nie daję już pieniędzy.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując