Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 21:09   #5004
Muiee
Rozeznanie
 
Avatar Muiee
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 755
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
Co do pytania o kremik avonu, nie ciągnie mi sie po nim buzia, nie myślimy chyba o tym samym kremie bo mi chodzi o ten 24h nawilżanie, nie ma wersji na dzień i na noc, ani to nie jest ten rozświetlający. Jest bardzo leciutki, ma dokładnie konsystencje thermal fixu wcześniejszą(zanim stał sie bardziej kremowy), taki lejący sie krem, albo lekko śmietankowy żel jeśli wolicie, błękitnawy i naprawdę super uczucie na buzi daje.
Mi chodzi o ten.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6661
A to nie wiem od czego to zalezy. Ja właśnie mysląłam dokładnie o tym kremie. Aż poleciałam na dół jeszcze się upewnić

Freddy ode mnie tez wszystkiego najlepszego dla Kubusia Ciotka przesyła buziaki

Dzisiaj dzien pełen doświadczeń Na fizykce nasz zespół wyznaczał częstość drgań widełek stroikowych metoda rezonansu. Waliliśmy przez połtorej godziny kamertonem i wsłuchiwaliśmy się, bo nie moglismy ustalic w którym miejscu nastąpiło wzmocnienie tonu. Głowę to mi rozsadzało, powaznie! Teraz też jeszcze nie doszłam do siebie.

NKJTiii jak tak często boli to faktycznie może wybierz się do lekarza.. lepiej pluć na zimne..i dmuchać też to samo tyczy sie freddy, ale jej nie trzeba do niczego nakłaniać :P

od razu kłade się spać, dobrej nocy Dziewczyny
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Budząc się rano, pomyśl
jaki to wspaniały skarb żyć,
oddychać i móc się radować"


Marek Aureliusz
Muiee jest offline Zgłoś do moderatora