Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-04, 13:24   #2625
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nie mogę się przemóc, chociaż wiem że mam duże zaległości w KW - ale mam wrażenie, że te moje recenzje i opisy są tak kretyńskie, że żal dupę ściska... dupę czytającego
Mnie żal ściska moją, jak czytam swoje . Ale i tak piszę - choćby dla własnej pamięci. Bywa, że wiem, że testowałam jakiś zapach, ale nie bardzo już pamiętam, jakie zrobił na mnie wrażenie - a dzięki KWC mogę to z łatwością sprawdzić.

Piszcie recenzje, proooszę Lubię czytać o wrażeniach kogoś z Forum, a jak czytam wypociny w stylu "To zapascheq dla sexownych, pewnych siebie kobieteq, schare myszqi go nie polubiom" albo "Bleee, fuuuuj, dla starej babci, jak ktos moze urzywać tego to smrut" to mnie skręca. Albo recenzje w których szanowna recenzenka bez krępacji ogłasza w pierwszym zdaniu, że ma podróbkę, więc nie odejmie gwiazdek za trwałość
Przy czymś takim nawet moja TFUrczość to poezja
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora