Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-04, 08:39   #1030
doooti
Zadomowienie
 
Avatar doooti
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Moja tak samo a do tego walenia głowa jeszcze dopisze że wbija pazury w cycki a na końcu jak się już upoi to wyciąga sutka naciągając go z uśmiechem. A ja w tym momencie klne w myslach bo przecież nie będę przy dziecku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie ten typ.. Pazurki wbijane w sutki i jazda..
Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Gratulacje!!! I koniec rozpakowywania hihi yeah

A co do dopajania i mm to juz pisalam ze jezeli jest tylko i wylacznie mm bez odciagania i podawania swojego to warto podawac wode. Mm dzieckk. Sie bardziej najada niz napija i po 2tyg od urodzenia warto podawac chociaz troche wody.(to zdanie poloznej i wody mozna dawac ile dziecko chce) Ja teraz wody nie daje bo dostaje mojego minimum 80 ml dziennie chyba ze widze ze sie kokosi ale jest najedzona to wtedy daje wode i potrafi wypic 50-60 ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------


Moze musisz troche wczesniej dawac jest? Wybudzac? Mi lekarka kazala na te zachlannosc karmic czesciej i wtedy nie je tak lapczywie

Mozesz klac jeszcze na glos... Jeszcze nie czai co mowisz hihi wspolczuje swoja droga

A moze ma potrzebe "pociumkania" po prostu? A jak ciumka cyca to pokarm leci i sie przejada wtedy... Probowalas zamiast cyca dac smoka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smoczek akceptuje dopiero jak sie naje.. A tak to wypluwa, ręce do buzi, machanie rekami, płacz i szukanie cyca :/ moze powinnam wybudzać wczesniej ale ona nawet jak nie je pol godz to tak sie zachowuje
doooti jest offline Zgłoś do moderatora