Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-07, 22:44   #4855
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś jakąś piankę, ale fakt nie domywała za bardzo makijażu, ale w przypadku tego żelu a zawsze kładę bardzo duzo makijażu i to na tłuste filtry i moja cera dodatkowo bardzo się przetłuszcza a tu prosze niepozorny żel minelarny, który nie wytwarza piany i wszystko schodzi

Jestem sama w szoku bo wcześniej męczyłam się z mydlami , które strasznie mnie piekły w oczy, a tutaj nic takiego się nie dzieje, lubilam jescze żele z sylveco ale są dosyć drogie a ich pojemnośc jest mała.

A ta woda mineralna jaki ma skład, sprawdzałaś może ?
Żel rum. z Sylveco dla mnie z kolei był bardzo mocny, nie mogłam często używać.

Woda ma w składzie tylko wodę i wyszczególnioną na butelce zawartość pierwiastków mineralnych, jest w takiej butli, jak apteczne wody termalne i dezodoranty, tzn w aerozolu, tyle że jest wodą mineralną, tak jak np. Evian, nie termalną. Zapomniałam nazwę firmy, ale taka krótka 3-literowa i w moim interze stoi zaraz obok tej pianki, o której pisałam, zarówno mała, jak i duża (na oko 150-200 ml i 400-500 ml).
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora