Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ultraplex Joanna - polski odpowiednik slynnego Olaplexu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-20, 07:01   #78
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Ultraplex Joanna - polski odpowiednik slynnego Olaplexu?

Od lat farbuje wlosy sama w domu farbami Dia Light kolory z poziomu 4, więc brązy, raczej ciemniejsze.
W sierpniu br. nie wiem co mnie zacmiło,że podczas podcinania końcówek o fryzjera, dałam się namówić na sombre.
Efekt: rude, napuszone włosy od połowy długości-mam włosy do łopatek. Przez te kilka miesięcy niezałowałam włosow masek, odzywek olejów ratowałam czym się dało,jednak dolna częśc włosów zawsze wyglądała tragicznie względem tych włosówktóre były u nasady głowy. I pomysleć,że kiedyś miałamtakie wlosy,że mogłam ich nie suszyc suszarka i wyglądały pieknie Żałuję, ze podczas rozjaśniania fryzjerka nie zapoponowała mi Olaplex,Curaplex, Ultraplex czy jakiegokolwiek innego "plexu", ktory zminimalizowałby zniszczenia. Ale do rzeczy. Wczoraj zafarbowalam wlosy moją farbą ( Dia Light) z uzyciem zestawu Ultraplex. Robiłam wszystko wg instrukcji . Kupiam sobie też szampon, i pełnowymiarowe opakownie serum i regeneratora, i jesli uzyskane efekty sie beda utrzymywac przy stosowaniu tych kosmetyków,to dla mnie są warte kazdych pieniędzy. Moje włosy wyglądają jak PRZED ta całą katastrofą fryzjerską !!! Błyszczą na ałej długości, nie pusza się, sa miękkie i fantastycznie pachną na dodatek.Mój Mąż był w szoku jak mnie wczoraj zobaczył po wyjściu z łazienki. Moge polecic tą linię z całego serca osobom ,które stosuja koloryzację. Na temat rozjasniania z Ultraplexem się nie wypowiadam. Zapewne kondycja poczatkowa włosów tez ma wpływ na rezultat. Mozliwe,że wlosy raz rozjasnione sa mniej uszkodzone niż ciagle rozjaśniane. Uwazam,że warto spróbować - ja jestem zachwycona
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując