Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-20, 20:04   #930
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 37

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
Tak, a potem ludzie ida na studia i nie potrafia korzystac z baz danych, ktore odnosza ich do publikacji/artykulow/opracowan naukowych, bo przyzwyczajeni sa do ''latwej'' wiedzy typu wikipedia wlasnie, a jak ich odniesie do publikacji - niech juz nawet bedzie w pdfie - w formie ksiazki, to nie wiedza, co z tym zrobic. Wlasnie dlatego praca licencjacka czy magisterska sprawia wielu ludziom taki problem, dostaja temat i nie wiedza, gdzie szukac informacji glebszych niz 3 artykuly z internetu.
Jak komuś się chce to zawsze znajdzie. Swoją drogą fajnie by było, gdyby z mojej działki w ogóle była baza danych odnosząca do czegoś A nie tylko szukanie po bibliografiach i na chybił trafił.

Cytat:
Napisane przez onlythelonly Pokaż wiadomość
Ja mam ten drugi płaszcz, co do otuliny: podobno cieplejsza jest (mnie zimno nigdy nie jest, więc nie mam porównania) i przy prasowaniu płaszcza nie odkształca się podszewka (to akurat prawda). Czy płaszcz jest ciepły? Hmm, na razie wg mnie zimy nie ma, więc ja pod niego noszę rękaw 3/4 i mi ciepło, ale to ja (nie stoję długo na przystankach, tak 20 min max.). I te płaszcze naprawdę małe wychodzą, moja siostra, która nosi standardowo XS w S weszła, ale ciasno, nic grubszego już pod spód nie założy i kolor jest ciemniejszy, naprawdę ciemny granat.
Kurczę to teraz nie wiem, jaki rozmiar byłoby dobrze wziąć. Zawsze kurtki i płaszcze kupuję rozmiar większy, niż by wypadało, bo jak jest serio zimna zima, to zdarza mi się mieć na sobie cienki sweter, a na to drugi grubaśny Czyli lepiej byłoby dwa rozmiary większy
Wizualnie podoba mi się kilka wzorów od nich, na razie nie wiem, który bym wzięła.
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora