Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-02, 22:22   #40
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ostatnio ręce podmieniły mi się na dwie lewe czy jak, ale kompletnie nie radzę sobie z softie . Poradźcie jak tego używać. Próbowałam z 2 podkładami i efekt ten sam - twarz woskowej figury, podkreślone pory, zmarszczki i każdy zaskórnik, a zaczerwienienia i wszystko inne nadal widoczne mimo tony warstw. Proszki w ogóle nie chcą się rozprowadzać tylko siedzą w pierwszym miejscu w którym je klepne. Efekt ni jak nie jest podobny do tego ze zdjęć kosmetykimineralne.pl
ja tak mam, jak skóra bardzo sucha a przynajmniej suche placki i smarowania nie pomagają
no i na to suchy proszek jest tragiczny
nie mam tak cały czas, ale jak przychodzi taki okres to jest bardzo trudno dobrze rozprowadzić i pokryć
(źle mówię! wtedy nie da się po prostu tego zrobić )

najlepiej się sprawdza kiedy skóra jest w dobrym stanie... ale wtedy po co podkład??
a nawet wtedy u mnie skóra z podkładem nie wygląda jak na zdjęciach, dziewczyny piszą o efekcie fotoszopa, ale ja u siebie nie widzę
tak w ogóle to chyba mało jest tutaj dziewczyn z suchą skórą
jak mam czasem tłustą strefę T to nawet łatwiej to zmatowić na beton niż poradzić sobie z suchością

jak ktoś ma źle dobrany kolor to albo wychodzi "opalona" twarz albo gejsza, świeca itd.
jak pojedyncze skórki suche odstają to też źle, jak się ciastoli na nosie to też źle, jak włazi w zmarszczki albo tworzy nowe, albo przesusza dodatkowo to też źle
i tak dalej i tak dalej
nie jest proste
u mnie czasem wychodzi dobrze a czasem nie, chyba ciągle nie mam dobrego kremu i formuły podkładu

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Przychodzę wychwalic puder glinkowy pod niebiosa!
Po przetestowaniu kilku baz i sposobu aplikacji nie spodziewałam się takiego efektu..Zaczęłam godzić się z tym,ze zawsze będę mieć widoczne skórki,warzacy się podkład na nosie i suche placki na innych partiach twarzy....
A jednak nieosiągalne stało się namacalne
Primer AM sprawdza się rewelacyjnie.Zasklepia suche skórki,wyrównuje powierzchnię skóry,matuje i przedłuża trwałość makijazu.Szczerze polecam.
pomaga nawet na suche skórki??? i placki?!
mnie zawsze bazy z minerałów dodatkowo wysuszają a tu taka opinia!

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Jakim pędzlem go nakładasz? Na całą twarz tak jak podkład?
o właśnie właśnie: jak nakładasz?
i czym różni się od kapoka bo chyba też testowałaś? kapok nie udany ani jako baza ani jako wykończenie?

mnie też przed świętami nie udało się nic kupić bo prawie wszystko wyprzedane
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując