Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyprowadzanie Psów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-19, 11:34   #10
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
chyba bardziej popularne za granica niz w Polsce, ja bym nie chciala zeby ktos obcy wyprowadzal mojego psa, w koncu jak sie go wzielo to trzeba sie nim zajac. no ale sprobowac zawsze mozesz ;-)

Nie zgadzam się z Tobą-pies to nie jest kula u nogi.Posiadanie pupila nie wyklucza wyjazdów, nie możemy byc uwiązani przez niego.Przecież,jak opuścimy go na 2 tyg. to nie znaczy przecież,że jesteśmy wyrodnymi właścicielami i nie kochamy naszego czworożnego przyjaciela.Kiedyś sie zostawiało pieski u rodziny,ale nie zawsze wychodziło to na dobre.W mojej rodzinie nie ma akurat osoby,która moim zdaniem poradziłaby sobie z opieką nad amstaffem-to nie jest słodki piesio,który bawi się z innymi pieskami.Wolę więc zapłacić osobie,która się do tego bardziej nadaje.Jak juz raz spróbowałam takiej usługi,zamierzam pozostać przy tym rozwiązaniu.Oczywiście nowego opiekuna trzeba poznać,zanim się na niego zdecydujemy i zobaczyć,czy nasz piesek go akceptuje.Ja akurat miałam szczęście,bo trafiłam na wspaniałą dziewczynę,która sama ma 2 hasky,których tresurą osobiście się zajmuje i należy do Polskiego Związku Kynologicznego.
Oczywiście jakbym miała jakiegoś małego pieska,wybrałabym osobę,która po prostu kocha pieski i nie patrzyłabym wtedy na inne predyspozycje.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując