Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 21:23   #4328
Alinaszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 18
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Hej!
Zabrzmialam jak nowicjuszka chyba
W UK mieszkam 12 lat, watek czytam od poczatku istnienia, listy mam przerobione zakupowo. Kiedys sie nawet udzielalam, jak byla modna jeszcze metoda CG

Wszystko zalezy, gdzie sie mieszka i co sie znajduje na polkach sklepowych , na mojej wyspie jest Waitrose, M&S, Boots, Co-operative, sklep eco, Holland & Barrett, no i apteki, gdzie sa tez jakies kosmetyki. Nie mam Lidla, Asdy itp.
Tez przeszlam przez zamowienia z Polski, Stanow itp , przez krecenie samorobek rowniez
Mimo wszystko, jak skonczy mi sie odzywka czy maska, to nie mam tak, ze wejde np do Bootsa i moge byc pewna, ze cos ciekawego wlosowo znajde i to w przyjaznej dla kieszeni cenie. Moje wlosy lubia roznorodnosc i zazwyczaj mam cos proteinowego, humektantowego i emilentowanego na stanie, a z emolientow na to nawet kilka rzeczy, ktore rotuje.
W malym miescie w Polsce weszlam do dwoch drogerii typu Natura czy Astor i moglabym wyjsc z kilkoma odzywkami, maskami i szamponami (z fajnymi skladami i produkowanymi przez fajne firmy), a tutaj tak nie mam. Polki sa zawalone L'Orealem, Pantene, Garnierami i innymi, a te firmy mnie nie interesuja zakupowo. Jesli juz cos znajde, to czesto w cenie przynajmniej dwukrotnie wyzszej niz standardowa odzywka.
Chemie gospodarcza, kosmetyki pielegnacyjne dla siebie i rodziny mam opanowane, a moje wlosy nie. Jak juz cos mi odpasuje, to potem sie okazuje, ze moim wlosom juz nie pasuje i musze szukac czegos innego . Totez zazwyczaj kupuje kosmetyki w sklepie eco lub ewentualnie w H&B, ale to jest juz wyzszy przedzial cenowy niz drogeryjne kosmetyki.
Oto tez mi glownie chodzilo - w Polsce moglabym sobie kupic dobre kosmetyki dla kreconych wlosow w drogerii i mialabym wybor, a u mnie juz z tym biednie. Bylam zaskoczona, ze drogerie sa tak dobrze zaopatrzone i ta mysla na watku sie podzielilam.


---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



nie wczesuje tylko proteinowych odzywek, natomiast inne tak
Dziękuję
Alinaszy jest offline Zgłoś do moderatora