Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-12, 05:08   #2597
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj obkupiłam na wyprzedaży [emoji5] Kupiłam sobie klubowego, którego nie planowałam [emoji846] Oprócz tego dwie skórki, różowa i błękitną [emoji7] A online zamówiłam takie wiszące serduszko pace, mistyczny ażurowy kwiat, ażurowe listki i spokój na essence, ale nie wiem czy nie pójdzie w świat [emoji57]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To i Was naprawdę fajne sa te salony. W Lublinie w żadnym nie było NIC już pierwszego dnia promocji. Dziwne to mi do wydaje ze wszystko poszło na -30proc. Myślicie że mogłabym robić zwrot w dużej kopercie? Ubezpieczyć czy zwykłym ekonomicznym za potwierdzeniem odbioru?
Wahał się czy nie oddać łańcuszka zabezpieczającego (może być za dlugi 5 cm na 18stke skoro teraz noszę 4 cm na 17. Świątecznego misia (bo to chyba dziecinne i w sumie noszenie tylko w swieta,mistyczny ażurowe kwiat (sama nie wiem mam już wersję Pave) i jeszcze niebieski esence-spokój albo pomyślność nie pamiętam nazwy
Zostają za to na pewno dwa charmsy na essence mądrość,niebieska fasetka i zawieszka księżyc i gwiazdą. A nad tymi czterema muszę pomyśleć. Czy oddając większość jednego zamówienia każą mi zwrócić koszty dostawy-była darmowa?

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-01-12 o 06:18
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora