Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - w brązach :)
Wątek: w brązach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-21, 14:19   #1
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916

w brązach :)


Och, pewnie już marzycie, żeby mi gips zdjeli i żebym przestala ciągle wklejać moje makijaże i wiecie co? Ja tez o tym marzę

Mój kolejny z cyklu "dla mnie to mocno, dla Was delikatnie" tym razem w brązach (staralam się rozetrzeć je ponad ruchomą część powieki jak chciała YenneferD) i w nim czuję się nalepiej mimo, że dla mnie jest on trochę za mocny. Wg mnie mam w miarę ostre rysy twarzy i mam wrażenie, że w takim makijazu wyglądam wulgarnie a zawsze marzyłam o cudownie dziewczęcym typie urody. Z resztą same ocenicie, bo w porównaniu z Wami jestem totalnym amatorem malowania

Użyłam:
podkład Rhea, róż i rozświetlacz Sephory (gwiazdki rózowe i bezowe), brązek L'Oreala (słoneczko dla blondynek)

baza Benefit, cienie Inglota (jasna kawa z mlekiem, gorzka czekolada, brązowo-fioletowy na dolną powiekę, biały z palety Sephora, kredka brązowa, tusz Oriflame

błyszczyk Cargo

Zauważyłam, że w zaleznosci do kąta padania światła wydaje się czasem, że którąś powiękę mam mniej domalowaną...albo to tylko moje widzimisię

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,8 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (13,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (11,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (15,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (10,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (18,7 KB, 99 załadowań)
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując