Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Steamer do zdejmowania hybryd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-19, 17:08   #6
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Steamer do zdejmowania hybryd

Cytat:
Napisane przez owcashow Pokaż wiadomość
Widziałam gdzieś już artykuły/testy na temat tego urządzenia i serio to nie wiem jak to ma działać i być skuteczne. Nie jestem chemikiem, ani profesjonalną manikiurzystką ale z tego co wiem - to aceton paruje. Dlatego przy zdejmowaniu hybryd warto waciki zawijać w folie, bo przez folię nie pruje i faktycznie kisi się razem z paznokciami i odmacza nam hybrydę. Przy takim urządzeniu o jakim piszesz wydaje mi się ze aceton będzie właśnie parował zdecydowanie szybciej (musi tam być jakaś wymiana powietrza i tych gorących oparów, żeby nie poparzyć palców). No i temperatura i para raczej też dobrze nie wpłynie na paznokcie...

Skoro męczysz się za każdym razem z uśnięciem hybrydy, to może poszukaj innej bazy? Miałam podobnie, skrobałam za każdym razem, choćbym nie wiem ile odmaczała paznokcie. Zmieniłam baze i wszystko schodzi raz dwa :P
działa to na takiej zasadzie, że na hybrydę działają opary acetonu i raczej nie mają one bardzo wysokiej temperatury a co do złego wpływu acetonu na skórę to zawsze można w palce wsmarować oliwkę lub tłusty krem, które zabezpieczą skórę przed wysuszaniem
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując