Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar II
Wątek: Scent Bar II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-26, 02:33   #3948
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
-Biotherm Homme High Recharge swietna konsystencjaladny zapach taki cytrusowy pobudzajacy,testowalem go z probki i dobrze usuwa zmeczenie z twarzy
-Clarins Homme Balsam Nawilzajacy galaretkowa konsystencja bardzo wydajny i pachnie jak zelki Haribo i dobrze nawilza,tez testowalem z probki
-Biotherm Homme Aquapower cera mieszana tez sie dobrze wchlania tylko ten zapach taki Warsowy ale srednio nawilza,i ten tez testowany z probkiDostalem probki tych kremow przy zakupie BC w perfumeri w Legnicy przelali mi z testerow do takich malutkich plastikowych nakretek pod sam wierzcholekI od teraz bede chodzic tylko na zakupy do tej perfumerii dostajesz za kazdym razem rabacik 10% troche probek kosmetyczki albo inne gadzety i duzo maja perelek i w duzo lepszych cenach niz sieciowki w nosie mam douglasa gdzie nie ma probek testerow i znizek.
Szkoda, że nie jestem mężczyzną...
Ciągle poszukuję kremu, który dobrze nawilża i właśnie usuwa zmęczenie. A Clarins i Biotherm to jedne z moich ulubionych firm, jeśli chodzi o pielęgnację.

O dobrą perfumerię ponoć teraz trudno.

Ja się nie skarżę, bo zwykle i obsługa i rozdawalność próbek mnie zadowala, ale mój barbarzyński image chyba budzi grozę u pań konsultantek, bo nie dość, że zwykle dostaję gratisy nawet bez zakupów, to raz, kiedy po całonocnej orgii zakupowej w Silesia City center panie w Douglasie nie miały próbek, żeby mnie obdarować - zaprosiły mnie na darmowy zabieg pielęgnacyjny i kiedy przyszłam - próbki już były.


I jeszcze co do obserwacji: jak mam Cię nie obserwować, skoro w Awatarze masz jeden z moich ulubionych zapachów, a w podpisie dwa, które mam (i uwielbiam) i jeden, którego wspólny zakup właśnie planuję?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora