Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1.01.2008 - Start
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-26, 06:50   #285
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: 1.01.2008 - Start

Cytat:
Napisane przez priscilla Pokaż wiadomość
Ja tam nic się nie gimnastykowałam, ale generalnie u mnie też te święta nie były aż takie straszne. Oczywiście grzeszyłam, ale nie aż tak bardzo. Mam zresztą to szczęście, że nie jestem fanką babki piaskowej, która królowała na naszym stole. Tylko wafla z czekoladą nie mogę sobie wybaczyć. A przy samym śniadaniu złapałam się na tym, że siadając "na głodnego" tknęłam jedynie żurek z jajkiem, 2 łyżki sałatki jarzynowej i mały kawałek ciasta, i wcale nie miałam ochoty na więcej. Jestem z tego bardzo dumna, jako że (niestety) obżartuch ze mnie.
Dzisiaj po raz kolejny sporządziłam swoją "czarną listę" zakazanych pokarmów, których nie zamierzam tknąć przez co najmniej miesiąc. Jakoś tak mnie motywuje ta lista, że naprawdę nie mam ochoty na zjedzenie czegoś niedietetycznego. Już dzisiejszego dnia zdążyła mnie parę razy uratować, kiedy byłam bliska złamania swych postanowień. Wtedy zapala mi się w głowie czerwone światełko STOP.
Zobaczymy, ile wytrzymam.
a mogłabyś napisać, co znalazło się na tej twojej liście? i czy nominacja do czarnej listy była tylko na podstawie liczby kalorii?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując