Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sale weselne świętokrzyskie!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-01, 13:07   #172
pitianka
Przyczajenie
 
Avatar pitianka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Kwiaciarnia Biuro Projektowe, Sobieskiego 16, Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez Olastas99 Pokaż wiadomość
Jezleli chodzi o koszyczek w łazience to jestem pewna że Pani Młoda go przygotowała. Jest to teraz taki trend że młodzi kupuja tekie rzecz i zanoszą do łazienke, a wiem, ponieważ byłam na weselach w mojej rodzinie i robili takie rzeczy ale to we wółasnym zakresie. Ja tez mam zamira cos takiego udostepnić goscią bo jest to super, ale watpie zeby Lipowy Dwór cos takiego przygotował. Nie orientujesz sie troche w panujacych trendach

Jak na cene i to co mam w pakiecie w Stodółce to nie jest drogo bo to wszystko oczywiscie przeliczyłam
To była studniówka! Jestem pewna, że uczniowie sami tego nie przygotowali. Myślę, że mają dobrego menagera. I myślę także, że miejsce jest dobre. A ponieważ z zawodu jestem architektem to rzadko doceniam miejsce pod kątem wyglądu i architektury.

I masz racje nie orientuje się w trendach, bo choć ślub brałam w listopadzie to już mam trochę "podeszły" wiek

Moim zdaniem także można znaleźć tańsze miejsce niż stodółka - i równie ładne, bo sama niecałe trzy miesiące temu objeździłam sale weselne. Wszystko zależy od tego ile chce się na wesele wydać...
pitianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując