Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 09:45   #1790
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam się i ja


Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
mili fajnie że masz mamę, zawsze to trochę pomoże, jeszcze trochę i sie wdrożysz i sama wszytsko świetnie ogarniesz!Goście widzę sie powoli schodzą, oby tylko sami sympatyczni
Tz i temat budowy to temat ciężki, bardzo...ile razy wspominam to "ja nie mówię że nie chce", ale on się boi kredytu, ja też ale przecież nikt w dzisiejszych czasach nie pobuduje domu bez kredytu, nie mamy jakiejś kiepskiej sytuacji finansowej więc na pewno dalibyśmy radę. Po drugie tu jest duży dom i on też wyskakuje mi z tekstem że po co sie budować jak tu mamy tyle miejsca, dla niego nie ma problemu.

ruda oj już tż pewnie pod drzwiami

mysia z tż służbowo, ja próbowałam pogadac ale on tylko że jemu zależy tylko na nas, i że moze czasem głupio robi ze słucha ojca, czyli w kółko to samo. I sie teraz podlizuje... a spacery nie są męczące, tylko za krótkie, Lenka wolałaby na placu sie bawić niż chodzic na spacery.

migotko ja nie wiem czemu ona tak kiepsko śpi, niby za gorąco nie jest bo pilnuje temp w sypialni, mamy ok 21-22 st, no tylko ona w otulaczu, piżamce i nóżki jej nakrywam kołderką. Dziś śpi bez otulacza, zobaczymy jak będzie.

lila no wrusy są i zawsze będą w przedszkolu, też się ich boję, nie tyle o Lenkę bo ona już duża a o Hanię bo maleńka. No ale iść musi do przedszkola, teraz sie wdroży to we wrześniu będzie łatwiej. A remont to trochę syfu a będzie pięknie!

coffe współczuję badania i trzymam kciuki za wyniki. No mieszkanie razem z teściami coraz gorzej nam wychodzi, ja się nie mogę pogodzić z tym że tż tak nadskakuje ojcu, jeszcze tesciowa to pół biedy ale teścia momentami znieść nie mogę.

U ortopedy na szczęscie wsio ok, koniec z tą pieluchą!
Ciesze się ze juz koniec z pielucha . Super



Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Mili od którego tc czułaś to gmeranie w pipce? Serio zwariować można, a na noc to już w ogóle odstawia takie akrobacje, że hej.

Iza współczuję. Mnie na szczęście zgaga aż tak nie męczy, tylko raz na jakiś czas

Arletka super, że wszystko w porządku u ortopedy i już koniec z pieluchą!

A my dzisiaj zaczęliśmy 36tc. Już tak blisko do spotkania Wlaczylam sobie dzisiaj Arkę Noego "Ja jestem" i odrazu łzy jak grochy

Dobranoc
Już 36 super coraz bliżej do spotkania
Jak byle ze jeszcze trochę i będziesz miała swoje szczęście przy sobie to aż mi się zły w oku kręcą

Ja tez sporo przed terminem czułam gmyranie .

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora