Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2016 - część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-10, 11:51   #4438
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 - część 2.

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Muszę pójść do fryzjera...
Moja siostra się dziś zapisała dopiero na 22.03:P Ale pokazała mi zdjęcie pana fryzjera i wcale się nie dziwie No ale tak czy siak, sam salon musi być też dobry i pan też skoro takie kolejki

Cytat:
Napisane przez ovejita Pokaż wiadomość
Fiole,
Nie przejmuj się, my się mieliśmy już starać, a ja dopiero do endokrynologa umówiłam się na początek marca

Tak w ogóle to przeraziłam się jak przeczytałam Wasze opowieści o "piętnowaniu" dziewczynek, które rodzą się pierwsze zamiast chłopców. Co ludzie mają w głowie: to masowanie brzucha to w ogóle

U nas w rodzinie, mam 2 kuzynki z małymi dziećmi - obie mają dziewczynki, jedna nawet 2 nikomu do głowy nie przyszło, żeby powiedzieć, że chłopak byłby lepszy.
Dla mnie płeć jest obojętna. Najważniejsze żeby zdrowe było.

Mi się imie Maja podoba Ostatnio spodobało mi się też Nadia, chociaż jest mniej popularne. Podoba mi się też Lena i Kornelia (ale mamy w rodzinie) oraz Hania (ale tak z kolei ma na imię córeczka koleżanki).

Sophie, na czym polega wymrażanie znamion? Ja mam dość dużego pieprzyka na plecach i muszę go usunąć, ale dermatolog mi mówił, że to chirurgicznie trzeba zrobić i dać do badania
Jeśli lekarz mówił, że musisz zrobić badanie to znaczy, że to znamię do wycięcia i nie usuniesz go przez wymrożenie (a wymrożenie robi się ciekłym azotem, znaczy metalowy bolec jest nim chłodzony i przytyka się go do znamiona). Przy wymrażaniu nie pobiera się nic do badania. Ja wymrażam tzw. włókniaki. Takie odstające znamiona. One nie mogą się przerodzić w nic rakowego więc można wymrażać i nie trzeba badać. Ale typowe znamiona, pieprzyki, trzeba wyciąć. Też miałam tak usuwane znamię. Nie wiem co lepsze w odczuciach:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora