Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-17, 17:27   #2428
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część VI

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Szefowa, chyba wykorzystałaś limit pecha za cały rok z góry. Współczuję, dobrze że to już za Tobą. A tak poza tym, czemu Ci się ta firma nie spodobała? I jak Ci poszła rozmowa?
Ja już limit pecha wykorzystuję od początku roku, więc już mam wykorzystany do 2025r.


Tzn. Firma mi się podoba bo jest bardzo prestiżowa i warto byłoby mieć ją w cv. Nie spodobało mi się to, że robiłabym rzeczy które mnie nudzą. Wysłałam tam cv bo stwierdziłam, że może bym trochę porobiła w tym, a później postarałabym się o przeniesienie na inne stanowisko. Ale powiedzieli, że umowa by była na 1rok czyli do końca projektu i na dzień dzisiejszy raczej by nie była przedłużona, bo nie kroi im się żaden nowy projekt. Więc z moich niecnych planów awansu nici. Poza tym nie zapewniają mieszkania ani samochodu. O ile jestem w stanie przeboleć mieszkanie, to po dzisiejszej akcji praca z samochodem by mnie bardziej usatysfakcjonowała. Poza tym jest też kilka rzeczy na plus, więc gdybym się faktycznie miała decydować to miałabym bardzo wielki dylemat.

A rozmowa nie wiem jak mi poszła, gadałam z nimi całkiem na luzie, ale co oni sobie tam o mnie pomyśleli to nie wiem. Zwłaszcza, że powiedziałam, że nie lubię robić tego co bym robiła, ale to nie znaczy, że tego nie ogarnę. Poza tym wydaje mi się, że podałam zbyt duże oczekiwania finansowe.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora