Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwas azelainowy, a pielęgnacja cery ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 22:08   #12
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Kwas azelainowy, a pielęgnacja cery ?

dziewczyny ja stosowałam kurację acne dermem i mogę powiedziec ze rezultaty przerosły moje oczekiwania ma piękną buzię bez przebarwien i niedoskonałości. oczywiscie kwas ten wysusza ale preparaty trzeba dobierac bardzo starannie zeby nie powodowaly zapychania i nie powodowaly powstawania zaskórnikow bo takie przypadłosci mają tłuste i trądzikowe cery. a więc ja szczerze jak i inne dziewczyny na wizazu polecak krem Humektan. jest naprawde niedrogi bo za 30ml płaci sie ok 10zł a za 100ml placi sie ok 20z wiec jak na idealny krem nawilżający cena jest super. co do filtrów to wiele dziewczyn na pewno wie ze ten kwas nie jest fotouczulający jednak jest to kwas a więc preparat złuszczający i powoduje ze na buzi zostaje cieniutki naskórek a więc jest on narażony na powstanie przebarwien i dlatego jednak filtry stosowac trzeba. jedna z was pisala ze ma krem erisa do cery wrazliwej. otóż tez mialam ten krem i dałam jego skład do analizy na wątku składowym i jak się okazało filtry sa niestabilne a więc i ochrona żadna. krem pic na wodę i właściwosci przeciwsłoneczych nie ma. ponadto powoduje zapychanie i powstawanie zaskórników więc jeśli chcesz naprawde dbac o cerę to wyciap ten krem gdzies na ciało i nie uzywaj go do twarzy. filtry fotostabilne posiadają jedynie kosmetyki firm aptecznych takie jak Avene, La roche Posay, SVR, czy Bioderma. wszystkie rossmanowe niestety nie ochronią was. jakby jeszcze jakies pytania to służe odpowiedzią
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując