Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 22:34   #98
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy sie znacie wiec moze pomozecie Mam skore mieszana/tlusta, zaopatrzylam sie w lotion pureness matujacy shiseido na dzien i na noc clinique repairwear lotion do skory tlustej (typ III/IV). Chcialabym cos do mojego typu skory strikte nawilzajacego do stosowania co jakis czas, poniewaz z tego co zauwazylam oba zakupione przeze mnie produkty nie maja zbytnio nawilzajacych wlasciwosci Najlepiej by mialo to lekka konsystencje i nie zostawialo tlustego filmu - lecz nawilzalo dobrze czy jest to w ogole mozliwe?
szukam tez zelu / toniku do mojego typu skory myslalam o Lancome serii pure focus - co o niej myslicie a moze jest cos lepszego?
wiesz, ja miałam ten tonik shiseido z serii pureness i on był bardzo dobry. może warto by było dokupić do kompletu? poza tym w perf. polecili mi tonik biothermu Biopur. I kazali też zakupić szczotkę do mycia twarzy i szorować pianką nie podoba mi się to wcale muszę przyznać, ale stwierdzili, że skóra się za bardzo błyszczy i trzeba szorować.
teraz mam tonik eksfoliujący, tonique clarte Lancome, butla 400 ml - chyba nie do zużycia , ale jest po prostu odświeżający. Co do pure focus, to z tego, co pamiętam, on ma jakiś puder na dnie, im więcej jednak będziesz matowić, tym bardziej buzia będzie się świecić. trzeba właśnie zachować równowagę i dobrze robisz dokupując nawilżacz
może dokup jakieś serum nawilżające do stosowania na noc, np. Biothermu.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora