Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-24, 19:57   #1638
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
Chwale sie: Jaśko zaczął się sam przekrecac z plecow na brzuszek, na razie tylko w jedną stronę, w druga muszę mu pomóc ale i tak super. Zrobił sobie prezent na 4-miesiecznice
brawo najlepszego dla solenizanta
Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
Do nas dzisiaj też przyszły buty. Zakochałam się w nich
śliczne chociaż ja mam kilka par i na razie nie użyłam żadnych bo jakoś nie mam potrzeby
Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ja mialam cztery pary zupełnie różne i żadne na książęce stopy nie wchodzą.
Matko, jak on dzisiaj wyl. Dwa razy półtorej godziny usypiania, raz w miare i raz godzina. Dostal paracetamol w dzien i ibuprom na noc. Odpukac juz jadl i poki co śpi. Wczoraj też tak cały wieczór wył podobno. Chyba ta dolna dwójka się dalej przebija.
A Adela miała drzemkę w dzień więc jeszcze sobie gada nad książkami..

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
współczuję płaczu, u nas też zęby i marudzenie i ciężko go położyć spać
Cytat:
Napisane przez sylwiettta Pokaż wiadomość
Mój bardzo nie lubi czapek, szczególnie tych ciasnych więc zawsze mu ciut za dużą zakładam.



Też miałam taki plan, ale miałam bardzo mały brzuch. Koleżanka w piątym miesiacu miała większy niż ja w dziewiątym

O tu znalazłam zdjęcie, które oddaje całą radość z noszenia czapek :P
fajny słodziak
Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ana ładnie Ali w tej czapeczce. Też muszę rozejrzeć się za czymś cieńszym, już kilka razy po spacerze mała miała spoconą główkę w tej zimowej.

Megilla to fajna koleżanka ... W ogóle macierzyństwo weryfikuje znajomości. Gdybym tak nalegała na kontakt z kimś i nie byłoby odzewu albo olewanie, to po kilku takich prośbach pasowałabym. Bo ile można. Szkoda czasu. Na szczęście mam garstkę osób, które pomimo dziecka wciąż nas odwiedzają i nie widzą w tym problemu. Nawet świetnie się bawią w roli cioć i wujków : )

Czy tylko ja jestem przed drugą dawką szczepień? My idziemy dopiero w czwartek na 2x 5w1. Jakoś nam się to wszystko przesunęło w czasie, ale to nawet dobrze

Pannazwanny chyba kolor do końca nie świadczy o alergii. Długo to już trwa ..., ile razy dziennie używasz aspiratora? Trzymajcie się dzielnie.

A moja Mała kończy dzisiaj o 19:10 4 miesiące. Bzyczku stóweczka dla Jasia! Sandra dla Was też!
Mata dotarła, kot niezainteresowany
śliczna, wszystkiego najlepszego. My mamy dwie dawki za sobą
Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
My powinniśmy szczepić we środę, ale na pewno odroczę, to za szybko po tym szpitalu.

Withi, śliczna mata. Niestety Miron okupuje wszystko, na czym leży Zosia, tak dla zasady. Teraz Zosia nie używa bujaczka, więc i kot stracił nim zainteresowanie. Ale z maty muszę go ganiać.

Zosia nauczyła się skrzeczeć jak młody pterodaktyl i z zapałem ćwiczy. A mi głowa pęka. Jak zaczęła się wydzierać, to nawet kot przygalopował na pomoc, chociaż zwykle małą ignoruje.
hahah mój też tak lubi sobie poskrzeczeć i pokrzyczeć
Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Megilla- dopiero teraz zobaczyłam zdjęcia, cudne! Super wyglądałaś gdzie były robione?

Ewula- śliczna akrobatka [emoji7]

A my po lekarzu, Stachu przeziębiony, dostaliśmy antybiotyk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o jejku, zdrówka życzę, biedny Stasiu, jaki antybiotyk dostał?

odnośnie czapki to ja większość zimy takiej średniej używałam, no chyba, że było -6-7 to wtedy grubą, mój mały strasznie się denerwował jak taką gruba miał.
Jutro jedziemy na imprezę rodzinną gdzie sporo będzie ludzi i dzieci a jest w mieszkanie 3-poojowym i ciekawe jak moja marudka wytrzyma, biorę chustę i oby jakoś dało radę posiedzieć trochę i pogadać z ludźmi.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora