Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-26, 15:22   #1371
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale tu cisza ostatnio...
Test nowych farbek
Bardzo ładnie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
U mnie Sunset Blvd
Pięknie jest
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wątek umiera..
Prawda.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pokazuj, bom ciekawa
Tu obecny Biscuit z Semilaca, przepraszam za chusteczkową jakość. Maluch jedynie przedłużany.
Wczoraj kupiłam świetny kolor z NeoNail, niedługo pomaluje i pokaże

Cytat:
Napisane przez aska456 Pokaż wiadomość
Cześć. Przeglądam ten wątek spory kawał czasu, bo na wizaż zaglądam od hm... 4-5 lat? (może coś kiedyś pokażę, ale narazie mam jakiś "zastój" lakierowy i maluję tylko na bezbarwno). Pamiętam, że kiedyś pisałyście tyle, że jednego dnia przeglądałam stronę nr 15 a gdy weszłam po 5 dniach była już str nr 70 Wiem czemu teraz tak zamiera... Nie tylko przez to że królują hybrydy. Zniknęło po prostu 80% dawnych osób... Udzielacie się teraz w 3-5 osób. Pamiętam że kiedyś były jeszcze (przepraszam jeśli przekręcę jakąś literkę) ewalucja, nefty, zlakobieta, Maliniarka, lollipop , Prezes.. i wiele innych. Czy przestały już być lakieromaniaczkami? Mi też żal tego wątku. Na pewno nie tylko ja go przeglądam, ale pewnie sporo osób, tylko ciężko dołączyć gdy wie się że niezbyt często się będzie coś dodawało, bo nie każdy jest regularny w malowaniu, zdobieniu lub ma tylko parę 'swoich' kolorów i ciężko wstawiać cały czas czerwny kolor lub nude. Ale fajnie przeglądać was w poszukiwaniu jakiś nowych kolorów lub zdobień. Fajnie by było przywrócić stary wątek...
Oj tak, pamiętam te "czasy". Sama myślałam czy nie odejść, ale tego nie zrobię. Jak mam być szczera - straciłam ochotę na malowanie zwykłymi lakierami. Nie robię się teraz super fanką hybryd, ale stwierdzam że przynajmniej w moim przypadku jest to ogromna wygoda. Paznokcie rosną mi dość wolno i o dziwo mani nie nudzi mi się szybko. Codziennie zaglądam na wątek, ale jakoś wena do udzielania już nie ta.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Tymczasem, oto co nosiłam pod koniec grudnia Kwadraty to chyba ze dwa miesiące miałam, jakoś mnie naszło i wygodnie się nosiło, mani świąteczne.
Mani świetne, a jakie kochane króciaczki
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
W temacie trwałości pokazuję paznokcie po 4 godzinach w pracy

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W załączniku moje wkupne nieśmiałe kwadraty. Można powiedzieć, że raczkuje w tym kształcie migdały mi chwilowo u mnie obrzydły poza tym ciągle mi pękały Od około 3 tyg jestem na etapie zapuszczania boków, co z tego wyjdzie okaże się Wiem, że idealne nie są i nie mam pojęcia jakie będą w tym kształcie, zresztą same wiecie jaką mam ciężką do życia płytkę Wyszłam z wprawy jeśli chodzi o zdjęcia Mani proste i na szybko zrobione po hybrydach, czarny podkład wibo i max factor fantasy fire.
Pięknie! Maxiu nigdy nie zawodny
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam zaległ bordo na blogu też jest
Bardzo ładny lubię takie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Moje delikatnie przedłużona hybrydą, na blogu też są
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując