Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wierzyć mu ?? Agencja towarzyska...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 13:17   #88
skalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
Dot.: Wierzyć mu ?? Agencja towarzyska...

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
W agencji towarzystkiej to i ja raz w życiu byłam - z ciekawości jak to wygląda. Czy posądzacie mnie, że korzystałam z usług pań tam pracujących..? To, że ktoś był nie oznacza, że korzystał.

Co do laptopa, ja bym uwierzyła, jeśli mówi, że to nie on. Na prawdę różne rzeczy się zdarzają. Kilka dni temu miałam 2 dniowy wyjazd służbowy, pech chciał, że zapomniałam telefonu komórkowego z domu, trudno. O godz. 23 dostałam sms-a "wieczór był cudowny, śpij słodko kochana" <-- jak myślicie, co mógł pomysleć mój mąż gdy to czytał kiedy samotnie czekał w domu na powrót żony z delegacji? A jednak sms był tylko mało wyszukanym "dowcipem" nowego kolegi w firmie, którego zaloty zostały odrzucone. W związku trzeba na sobie na wzajem polegać, no nie?

Dokładnie doszłam do takiego samego wniosku gdy mineło kilka dni i popatrzylam na tą sprawę na spokojnie - uwierzyłam ,bo przecież inaczej nasz związek nie miał by sensu -- skoro sie zarzeka,ze to nie on i przysięga na wszystko ..... ufam mu i wierze, a kłamstwo Ma krótkie nogi więc gdyby kłamał to w końcu wyjdzie i powiedziałam mu,ze wtedy nie bedzie juz dla nas szansy.
skalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując