Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-10, 10:29   #1049
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tobiaann Pokaż wiadomość
Więc lookam na tego Brauna expert 5001, ale czytałam wczoraj że to ryzyko kupować te depilatory bez wymiennych lamp. Jakaś dziewczyna kupiła i po pierwszym razie lampa zaczęła świecić na czerwono, w serwisie powiedziano że wszystko wystrzelała więc reklamacja nie wchodzi w grę...
Wiadomo przypadek raz na ileś tam, ale jednak ;/...

A i jeszcze jedno, czy nie wydaje Wam się że ten barun expert i smooth skin to praktycznie identyczne urządzenia?

p.s. wczoraj obejrzałam trochę filmików z MME, BE i innych i witki mi opadły - laski opowiadają jaka to nie jest lipa że nie działa, że szkoda kasy a później/filmik wcześniej pokazują jak używały a one leciały szybko po nodze jak to mówią jednym 'cięgiem', depilator może ze 3, 4 razy błysnął zdążył !!! hehehe
Jakim trzeba być inteligentnym żeby nie skumać że tylko błysk coś daje a nie przesuwanie depilatorem po nodze ...ehhh
Czy zacząl świecić na czerwono tzn, że błyski były w kolorze czerwonym czy po prostu nie strzelał? Jak się kończą impulsy to przestaje strzelać?
Kupiłam SS gold niedrogo bo za 500zł i rzekomo jest nowy tylko pochodzi z magazynu gdzie zgubiło sie np pudełko i te rzeczy są wyprzedawane. Mój husband nie każe mi wierzyć w takie rzeczy ale cena była dla mnie na ten moment najbardziej do przyjęcia. Mam m-c gwarancji rozruchowej. Mój strzela czerwonym błyskiem, na filmikach błyski się wydają jasne. Może to lustro odbija. Pytałam dziewczyn. Dwa różne modele remingtona np. dziewczyny odpisały jedna, że białe błyski jasne, druga ze czerwone. Boję się, żeby nie był to objaw kończącego się urządzenia.

Ktoś się wypowie i pomoże. Mam szanse jeszcze wycofać się z zakupu.
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując