Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mając 19 lat wychodzę za mąż...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-11, 09:53   #2354
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
poczytałam sobie trochę ten wątek i szczerze- lekko ręce opadają. mam takie wrażenie jakby zebrało się tu kółeczko oczekujących na nowe "obiekty do oceny"- ta za mloda na ciaze, niech uwaza bo jej sie zycie zawali, coz ona zrobila strasznego o czym myslala?!
nastepna za mloda na ślub- ach uwazaj tez szczesliwa nie bedziesz!!
i wiecie co jest najlepsze? że same sie zachowujecie jak ciotki-klotki stereotypowo myślące, ale jak Ktoś wspomni o dobrym wychowaniu/stereotypie studenta bądź tez jakims innym to zaraz Wam to przeszkadza i jestescie pierwsze do oceniania oburzacie się ze Ktoś twierdzi, że jest dojrzaly a co same robicie? takie to jest troszke wszystko dziwne.
nie twierdze wcale, że jestem bardziej dojrzala- mam 23 lata, misia w avatarze i suwaczki w podpisie i coż z tego? niech kazdy zyje jak chce rozumiem napisac swoje zdanie, ale po co zaraz drążyć, dociekac i rzucac teksty, ktore przyjemne dla tych ocenianych osob nie sa?
choć z drugiej strony, jesli Ktoś pisze na forum o swoich prywatnych sprawach to musi sie liczyc niestety z takim odzewem również.

p.s. oczywiscie nie twierdzę, że wszytskie osoby wypowiadajace sie w tym wątku w ten sposob robią.

Wybacz nie zachowuje się jak ciotka klotka.

Ciotka klotka moze być 19 siedzaca w domu przy mezy i narzekajaca jakie te jej równiesnice niemądre, jak to pija, łąjdacza się. A ona matrona 19 letnia jest już taka mądra, taka ułozona, bo z dobrego domu. Maż jest kochający i taki cudowny.
Az mi się na śmiech zbiera

Nie twierdze, że jestm dojrzała, sama błedy popełniam, nikt nie ma monopolu na dorosłość.

Nie oceniam nikogo, sa studenci pijący i niepijacy. Moj tz jest abstynentem, w ogole nie pije, konczymy własnie razem studia. Co nie znaczy, że siedzimy w domu i sobie słodko pod kocykiem pierdzimy i to nasza jedyna rozrywka

Wiec może troszke luzu
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując