Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-17, 18:58   #4925
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czyli cos tam działało
Używałam pilingu z glikolem, ale skóra była jakaś taka podrażniona, tkliwa, mam wrażenie, że jej stan się pogorszył zamiast polepszyć. Efektem właśnie miało być rozjaśnienie przebarwień i regeneracja skóry. Może i była odrobinkę lepiej nawilżona, ale jednocześnie coś było moim zdaniem nie tak. Dlatego je odstawiłam.
Dostałam miniaturę flavo c i postanowiłam wypróbować. Trochę martwi mnie to 'ciepło' bo z jednej strony to może znaczyć, że działa, a z drugiej, że podrażnia.
Mam kilka świeżych przebarwień po wypryskach, których chciałabym się pozbyć...
Porównałam sobie składy peelingu iwostinu (rozumiem, że to lucidin) i "mojego" serum z kwasem glikolowym (pamiętam, że Ci pasowało) aby sprawdzić co może być nie tak. Iwostin ma wyższe stężenie glikolu (12%) i ma jeden niefajny składnik, który jest dopuszczony w kosmetologii, ale w ograniczonych stężeniach. To podrażnienie to być może wynik albo jednego, albo drugiego.

Mnie witamina C nie podrażnia, nie mam efektu "ciepłej" skóry. Jeśli to będzie się utrzymywać to zastanowiłabym się nad odstawieniem. Póki co to może być reakcja na nową substancję.

Trzymam kciuki za działanie.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora